Вівторок, 19 Березня
icon clock28.11.2021
icon eye1070
Спорт

Чоловіча збірна Закарпаття посіла 1 місце в командному заліку Кубка України з пауерліфтингу

Днями у м.Коломия Івано-Франківської області провели Кубок України з класичного пауерліфтингу. За титул найсильніших у своїх вагових категоріях змагалися спортсмени з різних куточків держави. Традиційно участь у змаганнях взяла й закарпатська збірна, переважна більшість ліфтерів якої – хустяни.

Кращими у своїх вагових категоріях стали Дмитро Біляк (в.к. 74 кг) та Богдан Міговк (в.к. 105 кг).
Їхній колега по збірній Дмитро Дума (в.к. 83 кг) виконав норматив майстра спорту України.
Успішно представили наш край також спортсмени Сергій Сабов, Віталій Фанта, Сергій Шустур, Джумурат Олександр, Тарас Тимар.

Тож за підсумками результатів чоловіча збірна Закарпатської області посіла 1 місце в командному заліку Кубка України з пауерліфтингу.

Честь Закарпаття захищали й тендітні хустянки Тетяна Лукачко (бронзова медаль) та Ірина Сенкевич.
Готували спортсменів тренери Михайло Чохняй, Андрій Козир та Олександр Гангур.

Щиро вітаємо пауерліфтерів та їхніх наставників із успішними виступами та бажаємо подальших перемог на славу нашого краю!