Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Понеділок, 8 Серпня
icon clock07.07.2022
icon eye314
Особистості

Вони тримають культурний фронт

“Зродились ми великої години…” – під такою назвою Закарпатський обласний театр драми та комедії провів два патріотичні концерти до Дня Конституції України. Зворушливо. Щемно. До сліз.


У концертній програмі звучали українські сучасні, народні, повстанські пісні, поетичне слово, виконувалися оркестрові твори та хореографічні етюди. У кожному номері – співпереживання зі зболеним українським народом, гордість та молитва за наших мужніх захисників.


“Культура є невід’ємною частиною нації. Якщо не підтримувати наші традиції, мову, культуру, то за що тоді солдати воюють? Відповідь кожен може дати сам. Ми наближаємо перемогу усіма можливими силами та власною зброєю, міцно тримаючи свій культурний фронт. І саме кожна така зустріч з глядачами дарує ще більше віри у нашу перемогу ”, – розповіла режисерка-постановниця Олеся Чепелюк.


Без перебільшення, патріотичне дійство занурило кожного у вир найрізноманітніших емоцій. У пісні, танцях, поезії, оркестровій музиці – всюди вчувався голос українця, який виборює свою свободу.


“Я отримала неабияке духовне задоволення від милозвучності нашої пісні, звучання віршованого слова, неперевершених оркестрових композицій. Ми – неймовірно талановита й духовна нація. Цей виступ театру надав особисто мені потужну моральну підтримку у цей складний час. Ми будемо й далі боротися – кожен на своєму фронті, допомагати нашим військовим, які тримають над нами небо та женуть ворога з рідної землі. Тому все, що відбулося, – з думками про захисників та зі щирою вдячністю. Все буде Україна!”- поділилася враженнями глядачка, пані Ольга з Харкова.

10 липня відбудеться закриття V театрального сезону Закарпатського обласного театру драми та комедії під назвою “Літній вечір у дворику театру”. Вхід: благодійний внесок. Всі зібрані кошти будуть передані на закупівлю транспортного засобу для ЗСУ.
Богдана КЛЕКНЕР.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *