Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Понеділок, 8 Серпня

“Заради честі, миру і майбутнього України”: творча перемога нашої краянки

За підсумками фінального етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об‘єднаймося ж, брати мої!», що присвячений Т. Г. Шевченку, переможницею у номінації «Література» стала п`ятикласниця Хустського багатопрофільного ліцею ім. І.Магули Софія Драгуська.


Як розповіла наставниця дівчинки, вчителька української мови та літератури Олеся Буняк, цьогоріч до розгляду у конкурсі приймались роботи на тему: «Заради честі, миру і майбутнього України», що раніше не подавалися до участі в інших наукових і творчих конкурсах регіонального та державного рівнів, присвячені українським добровольцям, які свідомо, за покликом серця у важкий для нашої країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності України.

Різноманіття робіт, поданих цьогоріч на конкурс, вражало, адже в номінації «Література» учасники представили чимало поезій, поем у прозі в стилі експресіонізму, присвячених нашим захисникам, тим, хто сьогодні боронить незалежність нашої крани. І відрадно, що робота нашої краянки настільки вразила журі своїм змістом, своєю наповнюваністю та розкриттям теми, що отримала диплом І-го ступеня.

  • -Незважаючи на те, що Софійка навчається у нашому ліцеї тільки перший рік, вона вже проявила себе як обдарована та творча особистість, яка закохана у рідне слово, любить писати твори, цікавиться історією, – ділиться Олеся Йосипівна. – Участь у конкурсі стала для неї своєрідним випробуванням, адже допомогла не тільки перевірити свої знання, а й спонукала ще більше заглибитися у вивчення рідної мови та пізнання її таємниць. А ще перемога в конкурсі додала учениці впевненості та стала поштовхом для подальшої творчості. Вона збирається відкривати для себе нові горизонти, підкорювати нові вершини та вдосконалюватися. Адже лише той, хто не здається, досягає мети.

  • Тож зичимо Софійці ніколи не зупинятися на досягнутому, нехай перемога у цьому конкурсі додасть їй наснаги, впевненості у своїх силах і можливостях, підсилить жагу до нових перемог.
    Сніжана ДОЛГІНА.
Коментарі
  1. Вітаю Софійку та Олесю Йосипівну, наш ліцей з перемогою !Хочу також подякувати першій вчительці Нижньоселищенськоі школи Оксані Омельянівні Кострець,батькам дівчинки !, Так тримати,Софійко!Далі-більше!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *