Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Понеділок, 8 Серпня
icon clock15.07.2022
icon eye224
Новини Цікаве

Юний патріот-гітарист збирає гроші на маскувальні сітки для військових

Йому лише 10, а він уже робить справжні дорослі вчинки, варті поваги. Юний гітарист Юрій Ковач із Криви самотужки – завдяки своєму таланту – збирає кошти на підтримку військових.

Хлопчина грає на гітарі на різних локаціях у місті над Тисою. Просто неба виконує різноманітні композиції, найпопулярнішою з яких є українська народна пісня “Козак”.
Зібрані кошти віддає мамі Олені, а вона – волонтерам, які закуповують необхідний матеріал для виготовлення маскувальних сіток та “кікімор” для 128-ї бригади.

Юрко навчається у Хустській спеціалізованій школі №6, і паралельно – у Хустській мистецькій школі по класу гітари. Музикою займається три роки. Як зізнається, уже давно вирішив протягом літніх канікул у такий спосіб допомогти воїнам. Ідею юного таланту підтримали рідні, особливо мама Олена.

У репертуарі музиканта не тільки українські народні композиції, але й класика – твори, які вивчив у школі разом зі своїм наставником-викладачем Павлом Шманьо.

“Я дуже хочу, щоб ця війна чимшвидше закінчилася, щоб люди не гинули, щоб наші воїни поверталися додому живими і здоровими. У такий спосіб хочу підтримати наших захисників, хоч трішки, хоч на якусь маленьку частинку своєю працею наблизити перемогу”, – ділиться хлопчина.

У майбутньому Юрко мріє стати музикантом як і його відомий родич – славнозвісний гітарист Степан Рак.
Богдана КЛЕКНЕР.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *