Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Понеділок, 8 Серпня
icon clock03.07.2022
icon eye1695
Новини Цікаве

Випускники-2022: зі словами вдячності воїнам-захисникам та вірою у перемогу

Усмішки та сльози, тривожність і надія, а ще – безліч слів подяки нашим мужнім воїнам-захисникам і прощальний шкільний вальс під символічну композицію Христини Соловій, яка перегукується із реаліями сьогодення.

Минулими вихідними відбулися урочистості вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 11-х класів. Скромно та зворушливо, без пафосу і гучних святкувань. Зібрані кошти випускники передали волонтерам на підтримку ЗСУ.


Непростий період випав на долю сьогоднішніх випускників. Спершу пандемія, згодом війна відібрала у них кращі шкільні дні, проведені за партою з однокласниками, гамірливі перерви та цікаві подорожі з класом.
Натомість виклики й випробування згуртували й навчили найціннішому: любити й берегти рідне, підтримувати один одного. За їхніми плечима – чимало спільних із вчителями волонтерських акцій на підтримку ЗСУ та інших добрих справ задля тих, хто боронить нашу країну від російського агресора.


2 липня омріяний атестат про здобуття повної загальної середньої освіти отримали 50 випускників Хустської спеціалізованої школи I-III ст.№3 (класні керівники Реплюк О.М. та Турчин С.І.).

  • – На долю цьогорічних випускників випав непростий період. Та вони 11 років наполегливо навчалися. Маємо 8 медалістів: 5 золотих і 3- срібних. На жаль, надважливий документ у своєму житті — атестат, з яким закінчується їхнє дитинство, випускники отримують під час війни. Та зараз головне, щоб вони впевнено пішли у доросле, мирне, щасливе життя. Бо саме їм належить відбудовувати незалежну повоєнну Україну. І щира вдячність їм та їхнім наставникам за працю навіть у такі складні часи, – розповів директор школи Віталій Рішко.

Слід зазначити, що від самого початку російсько-української війни, з 2014 року, ця школа (усі, як один – і учні, й батьки, й педагогічний колектив) бере активну участь у волонтерській діяльності. Учні молодших класів надсилають нашим воїнам різні вітальні листівки, малюнки, старші – плетуть маскувальні сітки та проводять благодійні ярмарки на підтримку військових.

Загалом цьогоріч у школах Хустської громади 11 клас закінчили 793 учні. Золотою медаллю відзначено 39 випускників, а 12 нагороджено срібними відзнаками.


Тож у добру путь, дорогі випускники. Миру всім нам та Перемоги!
Богдана КЛЕКНЕР, фото Тетяни ПАНТІ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *