Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Понеділок, 8 Серпня
icon clock28.07.2022
icon eye81
Новини

Відзначили День Української Державності

Цього року 28 липня Україна вперше відзначила День Української Державності. З цієї нагоди в старостинських округах Хустської МТГ відбулись урочистості, організовані закладами освіти та культури.

У Стеблівському закладі культури провели урочисте зібрання, під час якого ведучі – завідувачка бібліотекою Віталія Орос та музичний керівник ЗДО Оксана Чепка розповіли присутнім про важливість цієї дати для нашого народу.

– Це свято має велике загальнодержавне значення, адже  утверджує зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу, – зазначив директор БК Іван Добош. – Наше завдання зараз, як громадян України, людей, які щиро люблять і цінують цю країну, зберігати, підтримувати і примножувати, творити нашу державність, не дати ворогу “переписати” історію, знецінити наше минуле. Так було завжди. Україна завжди виживала, її дух боротьби за незалежність нікуди не дівся, а події, що відбуваються нині, лише його зміцнили. Кожен із нас – частинка нашої Батьківщини, а разом – ми велика рушійна сила, що творить наше вільне сьогодення. Держава – це ми!

   Зі сцени, декоративне оформлення якої було зроблене виробами гуртківців ЛОКЗІ «Умілі Руки» та керівником гуртка Надією Марчак, лунали патріотичні музичні композиції у виконанні юних талантів Магдалини Марчак та Ангеліни Попович. Скрасила дійство хореографічна композиція у виконанні Богдани Попович та пісня «Черемшина» (Іван Добош). Вірш «Моя Карпатська Украна» продекламувала Вероніка Бритвак. Кожен виступ наповнював серце гордістю за те, що ми – українці та вірою, що ми обов’язково переможемо.

Хвилиною мовчання вшанували присутні наших мужніх захисників, які віддали своє життя за незалежність Украни. На завершення заходу в знак прохання до Бога про мирне життя без війни прозвучав духовний гімн України «Боже, Великий, Єдиний…»

А в бібліотеці – філії завідувачкою було оформлено цікаву книжкову виставку «Моя держава – Україна».

Тож пишаймося здобутками своїх предків , будьмо гідними їхньої слави і досягнень та вірмо в Перемогу!

Сніжана ДОЛГІНА.

Коментарі
  1. Мені до вподоби. Молодці

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *