Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Понеділок, 8 Серпня

“В єдності – наша сила”

Саме під такою назвою у сільському клубі с.Березово пройшов концерт на підтримку Збройних cил України. Заради спільної мети – допомоги нашим захисникам – він об’єднав вихованців та викладачів мистецьких шкіл трьох громад – Хустської, Горінчівської та Тересвянської.

Ініціатором та організатором концерту виступила БО «Благодійний фонд «Лайф». За словами її засновниці Тетяни Вовчок, одним із напрямків діяльності їхньої благодійної організації є допомога, підтримка та розвиток творчих нахилів дітей. Тому і виникла ідея провести цей захід за участі юних обдарувань нашого краю. – Зараз ми знаходимося в стані війни з російським агресором і все, що відбувається навколо нас, ми повинні пропустити через себе, повинні допомогти тим, хто захищає нас, наші життя, наші міста і села, – ділиться Тетяна Миронівна.- Саме тому, щоб підтримати наших воїнів, ми оголосили акцію зі збору коштів на придбання автомобілів, які вкрай необхідні нашим захисникам. Відрадно, що керівники, викладачі та вихованці всіх трьох мистецьких закладів відгукнулися на пропозицію взяти участь у цьому заході, адже добре розуміють, що дотримуючись принципу «Роби те, що можеш із тим, що маєш, там, де перебуваєш!», кожен може допомогти у цей важкий для нашої країни час.
Хочеться особливе «дякую» сказати усім, хто долучився до збору коштів і своїми внесками у спільну справу зробив наш світ кращим, наближаючи нашу Перемогу, хто допоміг нам провести цей захід на належному рівні. Робота ж фонду і надалі буде спрямована на надання допомоги навчальним закладам, які сприяють творчому розвитку майбутнього України – наших діток. Тому запрошуємо до співпраці усіх небайдужих, усіх, хто хоче бути причетним до зміни світу на краще, хто хоче крокувати до Перемоги разом.

Своїми вокальними та інструментальними композиціями присутніх порадували інструментальний ансамбль (кер. Бринзяник Марина), а також Агоста Антоніна, Брода Іванна, Вовчок Іванна, Герман Дмитро, Плешинець Артем, Фурман Михайло, Зизень Богдана, Яким Ірина, дует Кемінь Мар’яна та Брода Олена. Неабияке захоплення та ностальгію у присутніх викликав танець «Подоляночка». Завершальним акордом дійства став флешмоб «Україна».

Концерт дав можливість нашим обдарованим дітям не тільки проявити свій творчий талант, а й допоміг долучитися до благородної справи зі збору коштів для допомоги ЗСУ. А ще сприяв налагодженню дружніх відносин між мистецькими закладами. Талант та творча майстерність дітей вражали. Велика заслуга у цьому їхніх викладачів, які попри складну ситуацію допомагають своїм вихованцям розвиватися та реалізовувати свої здібності. Крім виступів під час заходу були представлені і дитячі вироби, які присутні мали можливість придбати для себе чи для своїх рідних і знайомих.

– Сьогодні нам треба гуртуватися, допомагати один одному та нашому війську і державі, – зазначає в.о.директора Горінчівської мистецької школи Олена Брода. – Ми повинні робити те, що в наших силах, адже ті, хто забезпечує нам спокійні та тихі дні, потребують нашої підтримки. І хоч зараз важко нам, неспокійно у нашому спільному домі, але вже не раз доведено, що наша дружня сім’я – український народ, здолає всі перешкоди. Адже наша сила – у нашій єдності, нескореності, незламності. Наша сила – у нашій боротьбі та вірі в Перемогу!

Записала Сніжана ДОЛГІНА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *