Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Понеділок, 8 Серпня

Україна – це ми!

Нещодавно громадська організація «Інвестресурс» проводила благодійний всеукраїнський дистанційний творчий марафон на підтримку дітей, які постраждали від війни в Україні: «Україна – це ми». Долучилися до нього і юні мешканці нашого краю.

Активну участь у творчому марафоні взяли учні Липецькополянського ЗЗСО І-ІІІ ст. Вихованці гуртка «Живопис» представили кілька своїх творчих робіт і здобули призові місця. Так, Поліна Тома за роботу «Дитяча мрія» отримала І-е місце, а Тетяна Гобан за малюнок «Все буде Україна» – ІІ-е. Їхня наставниця Галина Тома надзвичайно пишається успіхом своїх юних вихованок та радіє за такий хороший результат.

 • Зараз іде війна і кожен намагається зробити свій внесок у наближення нашої перемоги. Наші учні не є винятком. Своїми роботами вони прагнуть сказати, що мир – це те, про що зараз мріє кожен, – ділиться Галина Дмитрівна.
  Чудові здобутки у творчому марафоні має і вихованка гуртка “Юні фотоаматори” Олександра Турзай, яка у номінації «Відеомистецтво» здобула ІІІ-є місце. Як зазначає її наставниця Руслана Турзай, отримані кошти будуть передані у фонд підтримки дітей.
 • Хто як не ми можемо їм допомогти, – зазначає Руслана Іванівна. – Адже нам так хочеться, щоб дитячі усмішки осявали нашу планету, а кожен із маленьких мешканців нашої землі був здоровим і щасливим. І дуже добре, що наші діти переймаються проблемами своїх однолітків і в міру своїх можливостей намагаються їм допомогти. Адже це виховує у них почуття патріотизму, причетності до єдиного українського народу…
  Низку робіт у номінації «Художнє читання» представили у творчому марафоні і учениці Кічерельського ЗЗСО І-ІІ ст. Вихованки Віталіни Бойсак та Марини Турбінської здобули на ньому кілька призових місць.
 • Так, Єлізавета Ярема отримала І-е місце (за вірш Ліни Костенко «Гула земля»), Олександра Бобинець – ІІ-е (твір Наталії Городчук «Я – Україна!»), Ангеліна Поп – ІІ-е (поезія Віри Вівчаренко «Світе…»), Богдана Продан – ІІ-е (вірш Галини Грицини «Цвіте весна»), Ганна Пішта – ІІІ-є (твір Олени Яцканич «А травень не такий як був колись…»).
 • Я надзвичайно рада, що наші діти активно долучаються до різноманітних благодійних заходів на підтримку наших захисників. Участь ж у творчому марафоні стала для них ще однією можливістю проявити свій патріотизм, який живе у їхніх маленьких дитячих серцях і є найщирішим.Своїми виступами наші діти хотіли підтримати тих, кому зараз важко, хто постраждав від російського агресора. Бачачи той ентузіазм, з яким учні долучилися до цього заходу, розумієш, що ми все подолаємо, адже ми – єдині, – каже директорка Марина Турбінська.
  Тож успіхів юним талантам та їхнім наставницям, а нам усім – якнайшвидшої перемоги!
 • Сніжана ДОЛГІНА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *