Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Понеділок, 8 Серпня
icon clock11.07.2022
icon eye23
Новини

Служба зайнятості Хустщини надає послуги з релокації підприємств зі сходу України

Про необхідність релокації працюючого бізнесу у більш безпечні регіони в Уряді почали говорити майже одразу після початку війни, а згодом розпочалася реалізація цього задуму. Переміщення бізнесу на безпечні території допоможе Україні зберегти виробництво, робочі місця та пом’якшити падіння ВВП у нашій державі.

Днями директором Хустської міськрайонної філії Закарпатського ОЦЗ Володимиром Гуцом за участі головного державного інспектора праці Сергія Гриценка проведено робочу зустріч з керівником товариства «СМ-ТЕК» Олександром Млинарським, виробництво якого було частково релоковано з Сум та спеціалізується на виробництві комп’ютерів і периферійного устаткування. Про це йдеться на сторінці Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості.

Під час зустрічі роботодавець повідомив, що на даний час перевезено частину обладнання в орендовані приміщення одного з товариств міста та переселено обслуговуючий персонал. Також при необхідності будуть навчати та залучати до роботи й місцевих мешканців. Натомість директор Хустської філії Володимир Гуц зауважив, що у рамках проєкту релокації працівники служби зайнятості надають представникам релокованих виробництв увесь необхідний консультаційний супровід із спектра питань, що знаходяться в компетенції служби зайнятості: від підбору персоналу з наступним навчанням на робочих місцях до питань компенсації витрат на заробітну плату при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *