Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Понеділок, 8 Серпня
icon clock28.07.2022
icon eye36
Новини Спорт

Проєкт «Поруч» – у Драгівській громаді

Проєкт «Поруч» крокує нашим краєм. Цього разу до нього долучилися учні Драгівського ЗЗСО І-ІІІ ст., а також діти, які у зв’язку з російською агресією змушені були покинути свої рідні домівки та знайшли тимчасовий прихисток у Драгівській ТГ.
На території закладу освіти за ініціативи місцевого тренера Василя Тетері разом з обласною федерацією футболу для дітей було проведено цікавий урок, на якому учасників заходу ознайомлено з різними елементами гри з футболу.

  • Спортивна складова «Поруч» включає в себе різні ігри відповідно до вікової категорії дітей. Вправи нескладні, мають футбольне спрямування і їх легко може виконати будь-хто. Це ведення м’яча, передача на точність, удари на точність, – ділиться Василь Михайлович. – Надзвичайно приємно спостерігати, як ці ігри згуртовують дітей, запалюють у них почуття командного духу та спонукають до якихось позитивних дій.
    Також у рамках проєкту для дітей було проведено чимало різноманітних естетичних та психологічних ігор і тестів.

  • – У межах спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ «Поруч» для школярів, насамперед вимушених переселенців, було організовано різнопланові активності задля того, щоб відволікти їх від тривожних буднів і відновити через спорт, – розповідає директор Драгівського ЗЗСО Василь Бокоч. – Під час заняття діти були об’єднані у три групи та займалися паралельно на трьох локаціях, де з ними спілкувалися тренери, психологи та медики, які попередньо пройшли спеціалізоване навчання. Всі завдання для дітей були цікавими та захопливими. Але, мабуть, найзворушливішим став момент, коли на завершення одним із завдань було сказати побажання один одному. І ви знаєте, єдиним бажанням і місцевих дітей, і тих, які знайшли прихисток у нашій громаді, є те, щоб настав мир і спокій у нашій країні.
    Тож хай це побажання дітей обов’язково здійсниться і якнайшвидше Україна переможе.
    Сніжана ДОЛГІНА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *