Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Середа, 6 Липня
icon clock11.05.2022
icon eye1086
Новини Цікаве

“Повертайся живим”: юні хустські митці через малюнки звернулися до захисників

Повертайся живим… Ці слова, адресовані нашим мужнім захисникам, – у думці та серці кожного українця. І не тільки дорослого, але і зовсім юних та маленьких хлопчиків і дівчаток. Саме під цим гаслом у рамках проведення Дня охорони праці в ДП “Хустське ЛДГ” пройшов конкурс дитячого малюнка.


Понад 30 юних митців – вихованці КЗПО “Центр дитячої та юнацької творчості “Сузір`я”, учні Хустської ЗОШ I-III ст.№2, Хустської СШ I-III ст.№6 та Хустської СШ I-III ст.№3 – взяли участь у конкурсі й презентували свої роботи.

Кожен дитячий малюнок – унікальний, бо сповнений неймовірною силою любові й підтримки до наших захисників.

Переможці та учасники конкурсу

Приємну місію нагородження переможців виконав заступник директора ДП “Хустське ЛДГ” Михайло Буришин.

“Щороку за ініціативи керівництва Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства проходять конкурси дитячих малюнків, присвячені лісовій галузі. Цьогоріч тематика змінена сьогоденням, породженим війною. Дітям було запропоновано намалювати малюнок на тему “Повертайся живим”. Адже саме такі щирі дитячі роботи є великою моральною підтримкою для наших мужніх воїнів, надихають їх своєю вірою у добро й перемогу”, - розповів Михайло Буришин.

І дійсно, усі представлені роботи - по-дитячому щирі й гарні, та водночас унікальні, з індивідуальним баченням воєнних подій, пронизані особливим змістом.

До прикладу, учасниця Леся Бровдій назвала свою роботу “Життя після”. Художниця намалювала воїна у соняхах і з калиною в руках – як своєрідний символ Перемоги.

А Руслан Шимон втілив у малюнку найзаповітніше бажання кожної матері, щоб її син повернувся додому живим.

На своїх мужніх татусів-воїнів, які захищають нашу Україну від російських загарбників, чекають і дві учасниці конкурсу. Тож їхні малюнки – направду своєрідні обереги для найрідніших.

Загалом серед розмаїття чудових робіт конкурсній комісії було нелегко обрати найкращі, адже в кожен малюнок юний автор вклав частинку свого дитячого тепла й любові. Тож переможців визначили у двох вікових категоріях.

Так, у старшій віковій категорії переможцями стали: 1 місце – Олеся Бровдій, учениця 9-А класу Хустського багатопрофільного ліцею №1 ім.І.Магули, два другі місця розділили Андріана Петраш, вихованка КЗПО ЦДЮТ “Сузір`я”, та Анатолій Когутич, учень 8-А класу Хустської ЗОШ I-III ст.№2. Третє місце посів Руслан Шимон, вихованець КЗПО ЦДЮТ “Сузір`я”.


У молодшій віковій категорії переможні місця розподілилися так: 1 місце – Марія Силадій, учениця 3-А класу Хустської ЗОШ I-III ст.№2, другі місця посіли Михайло Кепіч та Єлизавета Токар, учні 3-А класу Хустської ЗОШ I-III ст.№2, треті місця здобули Евеліна Павлишинець, учениця 3-В класу Хустської ЗОШ I-III ст.№2, та Денис Юрчик, учень 3-А класу Хустської ЗОШ I-III ст.№2.


Однак керівництво ДП “Хустське ЛДГ” не залишило нікого з юних талантів без подарунків: всі учасники були нагороджені подяками та призами. А завершилося нагородження солодким частуванням і щирими побажаннями подальших творчих успіхів на славу України.

Невдовзі всі малюнки будуть передані на передову. Тож разом – до Перемоги!

Богдана КЛЕКНЕР.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *