Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Понеділок, 8 Серпня

Подружжя Керничних прославляє Україну на престижних турнірах

Війна з російським агресором змусила багатьох українців покинути свої рідні домівки та шукати захист у більш безпечних місцях. Саме в одному з старостинських округів Хустської міської територіальної громади знайшли прихисток і Сніжана та Володимир Керничні – майстри спорту України міжнародного класу з танців на візках. Тут вони беруть участь у різноманітних масових заходах, які проводить сільський заклад культури. А ще виступають на спортивних змаганнях, прославляючи свою рідну країну та доводячи, що українці – сильна та вільна нація.


Так, нещодавно подружжя взяло участь у міжнародному рейтинговому турнірі зі спортивних танців на візках “LOMIANKI -2022 PARADANCESPORTPOLISHOPEN”, який відбувся у м. Ломянки (Польща).

Загалом у змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів із 13 країн світу. Збірну команду України на цьому заході представляли 4 спортсмени зі Слов’янська, серед яких – і подружжя Керничних.
У перший день змагань Володимир Керничний та Сніжана Кернична у індивідуальних видах програм “Single Man” та “Single Woman” посіли друге та четверте місця відповідно.
У другий день змагань у категорії “Woman FreeStyle” Сніжана посіла друге місце, у категорії “Comby FreeStyle” Сніжана Кернична та Ігор Боженко стали срібними призерами. Володимир та Сніжана Керничні стали чемпіонами у виді “Duo Latina, Duo Standart та Duo Freestyle”. Підготувала спортсменів до змагань Олена Харченко.

  • -Не віриться, що зараз наше рідне місто страждає, що люди змушені полишати домівки, рідних, щоб рятувати своє життя, – з сумом зазначають танцюристи. – Нам важко було зважитись на те, щоб покинути рідний Слов`янськ. Та незважаючи ні на що, ми твердо переконані, що наш народ переможе, що Україна відстоїть свою незалежність. Виступаючи на змаганнях у Польщі, нам надзвичайно приємно було відчути неабияку підтримку з боку сусідньої держави та її пересічних громадян. Ми побачили, що поляки намагаються всіляко допомогти. Адже розуміють, які важкі часи настали для України та її жителів. Ми ж своїми успіхами прагнемо довести, що українці – сильні і ми обов’язково вистоїмо, ми – переможемо!
    Сніжана ДОЛГІНА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *