Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Понеділок, 8 Серпня
icon clock03.08.2022
icon eye34
Новини

НМТ: триває основна сесія

Цьогоріч через повномасштабне російське вторгнення в Україну замість звичного зовнішннього незалежного оцінювання було введене Національне мультипредметне тестування (НМТ). Старт основної сесії цього спрощеного ЗНО відбувся 16 липня і триватиме до 10 серпня.

Як вона проходить, а також про можливість зареєструватися на додаткову та спеціальну сесії НМТ, нам розповіла відповідальна за проведення ЗНО по округу м.Хуст Вікторія Борка.

– Перш за все, хочу зазначити, що незалежне мультипредметне тестування – це комп’ютерний онлайн-тест, що складається з трьох блоків: українська мова, математика та історія України. У тесті по 20 завдань з кожного блоку. На їхнє виконання дається 120 хвилин.

Станом на 2 серпня по округу м.Хуст пройшло тестування 1086 майбутніх абітурієнтів. Варто зазначити, що дата, час та місце проведення тесту з міркувань безпеки не повідомляються. Вся необхідна інформація є у запрошеннях, які отримали вступники на своїх інформаційних сторінках. З цієї ж причини не оприлюднено графік проведення НМТ. Учасників НМТ пропускатимуть до тимчасових екзаменаційних центрів за 30 хвилин до початку. Але за 10 хвилин до іспиту пропуск припинять.
Проте хотіла б зазначити, що тимчасові екзаменаційні центри створено лише в тих місця, де є укриття, щоб у випадку повітряної тривоги учасники могли в них перейти.

Крім того, з 1 по 10 серпня триває другий етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ. Цей етап також мають пройти учасники основної сесії, які не з’явилися для проходження тестування. Протягом 1–10 серпня на Інформаційній сторінці учасника у спеціальній формі потрібно вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, де зручніше буде пройти тестування у період проведення додаткової сесії. З урахуванням населеного пункту, вибраного під час цього етапу підтвердження участі в НМТ, буде здійснено розподілення учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами. Варто мати на увазі: якщо кількість вступників, які хочуть проходити тестування в певному місті, перевищуватиме кількість робочих місць, що можуть створити організатори для проходження тестування, то після заповнення цих місць місто стане недоступним для вибору у випадному списку. З 12 серпня для учасників додаткової сесії з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проходження ними НМТ. Варто зауважити, що для тих осіб, які не мають можливості взяти участь у додатковій сесії НМТ, згідно з наказом МОН передбачено можливість пройти тестування вже під час спеціальної сесії. Її проведення заплановане на вересень. Зареєструватись на неї вступники мають змогу 12-15 серпня.

Вл.інф.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *