Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Середа, 6 Липня
icon clock14.06.2022
icon eye2150
Новини Спорт

Хустянки у складі збірної України – на чемпіонаті світу з пляжного гандболу

14 червня у грецькому місті Геракліон стартував чемпіонат світу з пляжного гандболу серед хлопців та дівчат (U18) IHF. На острів Крит з`їхалися найкращі молодіжні команди світу з пляжного гандболу.

За шість днів змагань на грецькому піску будуть короновані другі в історії чемпіони світу серед молоді після дебютного змагання у 2017 році на Маврикії.

Приємно і гордо, що честь України у складі національної збірної команди захищають і дві наші землячки – хустянки Катерина Кочан та Любов Росоха.

Дівчата – вихованки тренерки Ірини Мазур, якої, на жаль, уже немає з нами.

Пляжним гандболом спортсменки займаються з восьми років. А починалося все у рідному місті – на першому в Закарпатті майданчику з пляжного гандболу, який облаштував і люб’язно надав для занять тренер-гандболіст, людина, небайдужа до розвитку спорту, особливо серед дітей та молоді, – Євген Шерегій.

За плечима гандболісток – чимало перемог та спортивних здобутків. Минулого року талановитим хустянкам присвоїли звання майстрів спорту України з пляжного гандболу після успішної гри на чемпіонаті України у Скадовську, де вони посіли почесне II місце.

Дівчата постійно працюють над собою, відшліфовуючи майстерність, і результати вражають. Адже грати на чемпіонаті світу і представляти збірну своєї країни – мрія кожного спортсмена.
Першою у дівчат буде гра проти Іспанії, тож вболіваємо за Україну, бажаємо всім нашим гравцям і тренерам удачі та перемог!

Богдана КЛЕКНЕР.

Коментарі
  1. Вони супер дівчата.Гордість нашого міста.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *