Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Понеділок, 8 Серпня
icon clock05.08.2022
icon eye99
Новини

“Еліт” провів благодійний звітний концерт

Щороку зразковий хореографічний колектив “Танцювальний клуб “Еліт” проводить звітні концерти. Цьогоріч традиційний захід був спрямований не лише продемонструвати хореографічне мистецтво талановитих вихованців, але ніс важливу місію єднання та підтримки у цей нелегкий час, мав благодійну мету.

Кожен бажаючий міг зробити свій внесок у волонтерську скриньку на підтримку ЗСУ, адже був оголошений збір коштів на купівлю рації “Motorola DP4800” для бійців нашої Закарпатської ГШБ 128.

Креативні та яскраві постановки, нестандартний підхід до танцювальних композицій, майстерність та відчуття патріотизму наповнювали програми двох відділень.

Готували дітей до виступів тренери: Владислава Костак (заслужений тренер України, суддя вищої міжнародної категорії), Олександра Воучок, Леся Томанчук, Ярослава Грицик, Костянтин Дзюбюк.

-Мистецтво під час війни несе особливу місію. Воно надає надію, емоції, сили жити далі, боротися за свою країну, за її майбутнє. Наша сила – в нашій єдності. Ми – неймовірно талановита нація із сильним духом та волею. У свої номери ми вклали серце і душу.

Дякуємо батькам за підтримку протягом усього навчального року, за старанність дітей та їхню повну віддачу на заняттях, бажання розвиватися, ставати кращими.

На нашому благодійному звітному концерті була поставлена мета – цільова допомога ЗСУ. І, власне, завдячуючи атмосфері й енергетиці концерту, яку створили чудові й неймовірні виступи дітей, внаслідок спільної співпраці вдалося зібрати 20 тис. 452 грн.

Кошти ми передали волонтерам ГО “Велооб’єднання” на придбання рації “Motorola” для нашої Закарпатської ГШБ 128. Наразі необхідний прилад уже у захисників. Це невеликий крок, але важлива допомога та підтримка для наших мужніх військових, бо тільки разом – ми сила, – розповіла керівниця зразкового хореографічного колективу “Танцювальний клуб “Еліт” Владислава Костак.

Тож разом до Перемоги!

Вл.інф.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *