Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Понеділок, 8 Серпня
icon clock25.07.2022
icon eye21
Новини

100 лілій в 100 громад України задля спільної перемоги над агресором

Нещодавно Хустська ТГ долучилася до Всеукраїнського проєкту зі створення алеї Слави ЗСУ. Акцію ініціювала газета «Сільський вісник» у партнерстві з Асоціацією сільських, селищних та об’єднаних громад України за підтримки CIB Holland B. V., безкоштовно надавши громаді 100 цибулинок сортових лілій.

Лілія – це квітка миру, квітка перемоги, яка вже кілька тисячоліть слугує символом незламності, свободи та надії. Сьогодні лілія набуває нового історичного значення. Різнокольорові лілії – це символи різних народів, які в Україні борються за незалежність з російськими загарбниками. Увесь світ приєднався до визвольної боротьби України. Добровольці з різних країн стали пліч-о-пліч з українцями, які мужньо захищають нашу державу від окупантів. Так, разом із гостями, які наразі тимчасово проживають у громаді, місцеві підтримали незламний дух нашого народу і висадили у центральному парку ці символічні квіти.

Щира подяка ініціативній Ірині Гангур та виконавчому директору Асоціації сільських, селищних та об’єднаних громад України Наталії Ключник за організацію акції у Хусті, а міській владі – за сприяння в її реалізації.

Вл.інф.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *