Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Середа, 6 Липня

Захворюваність на COVID-19 зростає

За словами завідувачки відділення організації епідеміологічних досліджень Хустської філії «Центр контролю і профілактики хвороб», лікарки-епідеміолога Оксани Комар, з квітня 2020 року, тобто з початку пандемії, у 3 463 мешканців колишнього Хустського району було підтверджено захворювання на COVID-19 через ПЛР-тести або швидкий тест на визначення антигену SARS-CoV-2.

За цей період одужало 3306 осіб, померло від ускладнень – 103.


Станом на 22 вересня на самоізоляції перебувають 54 людини, які хворіють, та 377 контактних осіб. У останній період простежується різкий ріст захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З 1 по 22 вересня зафіксовано 67 підтверджених випадків захворювання. Для порівняння – у серпні був зареєстрований 31 випадок.

Тож звертаємось до всіх мешканців відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуватися протиепідемічних правил та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України: ретельно мити та дезінфікувати руки; носити захисну маску в громадських місцях; уникати великого скупчення людей та дотримуватися соціальної дистанції.

Наразі триває 5-й етап вакцинації. Щеплення можуть отримати всі бажаючі.


Сніжана ДОЛГІНА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *