Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Середа, 6 Липня

Їхнє покликання – рятувати та допомагати людям

Роботу цих мужніх людей можна побачити тоді, коли трапляються надзвичайні ситуації, події, стихійні лиха, пожежі, дорожньо-транспортні пригоди…Їхня праця насправді героїчна і вимагає неабиякої мужності та високої професійної підготовки, постійної готовності за будь-яких умов надати термінову допомогу. Тому невипадково їх називають рятувальниками, адже такими вони і є.

“Запобігти, врятувати, допомогти” – саме під таким гаслом працюють пожежні-рятувальники. Майже все своє життя вони присвячують допомозі людям у надзвичайних ситуаціях.


У Хустському районі організацію та координацію роботи у сфері цивільного захисту, запобігання та реагування на надзвичайні ситуації покладено на Хустське районне управління Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області, яке очолює підполковник служби цивільного захисту Андрій Попович, та на 3-ій державний пожежно-рятувальний загін Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області під керівництвом полковника служби цивільного захисту Романа Ороса.


В підпорядкуванні 3-го державного пожежно-рятувального загону на території Хустського району діють три державні пожежно-рятувальні частини – 14 ДПРЧ (м.Хуст), 15 ДПРЧ (м.Іршава), 16 ДПРЧ (смт Міжгір`я), а також шість пожежно-рятувальних постів – у селах Драгово, Довге, Пилипець, Колочава, Синевир та у селищі міського типу Вишково. Усього тут несуть службу на різних посадах 242 працівники особового складу.


Кожен тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна ліквідована пожежа – це врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності. Цьогоріч з 1 липня по 13 вересня по Хустському району рятувальники здійснили 225 виїздів на ліквідації пожеж, 12 – на ДТП та 26 – на надзвичайні події.


Хустські пожежні-рятувальники – це висококваліфіковані професіонали, самовіддані, сумлінні люди, які відповідально ставляться до своїх службових обов’язків. І для більшості з них це вже не просто професія, а сенс життя. Навіть у професійне свято вони не можуть дозволити собі відпочивати, адже завжди перебувають на варті безпеки громадян. Без перебільшення, ці скромні герої заслуговують на найщиріші слова вдячності та повагиза самовіддану працю. Тож бажаємо усім, хто присвятив своє життя професії “рятувальника”, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у цій нелегкій справі.


Богдана КЛЕКНЕР.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *