Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Середа, 6 Липня

У Хусті відбувся Всеукраїнський турнір із пляжного гандболу

20 серпня на майданчику з пляжного гандболу (територія ТОВ “Хустекс ЛТД”) було особливо гаряче. Дев’ять команд хлопців та дівчат із Ужгорода, Тячева, Солотвина, Броварів Київської області та, власне, Хуста змагалися за кубок пам’яті відомого закарпатського тренера Юрія Шерегія.

Всеукраїнський турнір у місті над Тисою започатковано десять років тому сином тренера й гандболіста Євгеном Шерегієм. Щороку спортивна подія розширює географію учасників, адже основна мета – популяризація гандболу та здорового й активного способу життя серед підростаючого покоління.

“Свого часу про Хуст знали в Україні саме через гандбол, який тут потужно розвивав відомий тренер Юрій Євгенович Шерегій, серед вихованців якого – олімпійська призерка Наталія Митрюк, майстер спорту з бейсболу Віктор Кемінь та багато інших. Постійно проводилися першості області як серед дорослих, так і дітей. Саме в Хусті завдяки сину тренера, людині, котра небайдужа до розвитку спорту, особливо серед дітей та молоді – Євгену Шерегію – з’явився перший на Закарпатті майданчик для пляжного гандболу, на якому ось уже десятий рік поспіль проводиться цей турнір. Ми одні з перших стали учасниками цих змагань і завжди з радістю приїжджаємо сюди знову, тому що це надзвичайно потужний турнір із високим рівнем організації”, – розповіла тренер команди хлопців із Броварів Наталія Горбаха.


Безсумнівно, подібні зустрічі для юних спортсменів є вкрай важливими, адже виробляють характер, мотивують розвиватися, виробляти тактичні схеми для кращих результатів, врешті-решт – набиратися безцінного досвіду. У цьому переконана одна із організаторок змагань, тренерка хустських гандболістів, вчителька фізичної культури Хустської ЗОШ I-III ст. №2 Ірина Мазур.


За результатами поєдинків переможцями турніру – володарями заповітного кубку пам`яті Ю.Шерегія – стали хустяни, як хлопці, так і дівчата.


Загалом усі команди були нагороджені грамотами й подяками, а головне – незабутніми враженнями від запеклої та сповненої азарту гри на піску.


Богдана КЛЕКНЕР.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *