Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Середа, 6 Липня

У гірські річки Закарпаття вселено 10 тис. екз. мальків лосося дунайського

27 вересня у гірські річки Закарпаття вселено 10 тис. екз. мальків лосося дунайського.

За рахунок державного бюджету вперше проведено вселення водних біоресурсів в річки Тиса, Чорна Тиса, Біла Тиса, Тересва, Теребля та Ріка. Середня вага одного екземпляра малька становила близько 8,2 грама.
Рибопосадковий матеріал вирощено на ДУ «Рибоводний форелевий завод «Лопушно».


Зариблення здійснювалось згідно з Порядком «Про затвердження штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання» на підставі науково-біологічного обгрунтування «Проведення заходів з штучного відтворення аборигенних представників родини лососевих в річкових басейнах Дунаю та Дністра (на період 2019 – 2021 рр.)» Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України.


Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювався комісією, до складу якої входять представники Чернівецького рибоохоронного патруля, Закарпатського рибоохоронного патруля, Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, Ясінянської територіальної громади, Богданської ТГ, Дубівської ТГ, Драгівської ТГ , Хустської міської ради та ГО НАША ТИСА».


Закликаємо громадян брати участь у збереженні рибних запасів, особливо в місцях їхнього вселення, і своєчасно повідомляти про порушення за номером «гарячої лінії» (098) 585-61-64.
Закарпатський рибоохоронний патруль.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *