Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Середа, 6 Липня

“Хустяночка” – володар Гран-прі “Галицькі Вакації-2021”

19 вересня у Червонограді Львівської області відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії “Галицькі Вакації-2021”.

Понад 20 хореографічних колективів із Львівщини, Франківщини та Закарпаття демонстрували свою танцювальну техніку, сценічну майстерність та артистизм на потужному культурно-мистецькому заході, який покликаний сприяти становленню і розвитку мистецтва і національної культури України, формуванню духовно-естетичних цінностей шляхом підтримки дитячо-юнацької творчості.

Наш край на “Галицьких Вакаціях-2021” представив зразковий хореографічний ансамбль “Хустяночка” під керівництвом заслуженого працівника культури України Ірини Гнепи.

Юні хустські танцюристи презентували на розсуд поважного журі кілька хореографічних композицій, зокрема, закарпатський весільний танець “Березнянка” та запальну композицію “Гей, Маріко, подь іграти”. Хореографічну майстерність хустян було оцінено найвищою перемогою – Гран-прі та першим місцем.


“Галицькі Вакації -2021” – це справжнє свято народної хореографії. Дякую дітям, які показали високий професіоналізм свого закарпатського танцю. Щира вдячність організаторам та всій злагодженій команді, зокрема директору фестивалю Людмилі Прібезі за високий рівень організації заходу, надзвичайну гостинність та любов до народного танцю. Зичу фестивалю процвітання, і до нових зустрічей у Червонограді”, – побажала Ірина Гнепа.

Варто відзначити, що на хустян, окрім виступів, чекала і насичена культурна програма, зокрема цікаві екскурсії родзинками міста. Так, організатори підготували для гостей відвідини світлиці-музею, яка славиться унікальними експозиціями писанок. Побували і у величних церквах св.Йосафата, Володимира, Юрія, у маєтку Потоцьких.

Щиро вітаємо талановитих хустян і бажаємо на творчому шляху нових звершень та здобутків.

Богдана КЛЕКНЕР.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *