Вісник Хустщини

Закарпатська область,
м.Хуст
Сьогодні:
Середа, 6 Липня

Це найменше, що ми можемо зробити для захисників

З одним вихідним на тиждень, крім неділі, в спортивній залі одного з освітніх закладів міста, працюють волонтери. Вони плетуть маскувальні сітки та роблять “кікімори” для наших захисників.


У перші тижні повномасштабної війни тут пліч-о-пліч працювали освітяни, студенти й школярі. Долучалося багато переселенців. Одну сітку плели одночасно кілька людей. Згодом тимчасово переміщені особи, після звільнення їхніх міст від окупантів, повернулися додому, студенти й школярі вийшли на дистанційне навчання. Тож почав відчуватися брак робочих рук, а потреби в сітках не зменшилися.
Однак завдяки координаторці волонтерської групи Анні Савляк процес налагоджено чітко.

Тут кожен робить своє: хтось нарізає стрічки для подальшого вплетення у сітку, хтось робить основу, інші – намотують нитки. Завдяки волонтерам вистачає потрібної тканини для роботи. Кожен приходить тоді, коли може, і допомагає стільки, скільки є часу.


Минулого тижня до плетіння сіток дружно долучилися і працівники закладів культури Хустської міської територіальної громади.


“Процес плетіння сіток не є важким і під силу кожному. Війна триває, і нашим воїнам потрібна допомога. Тож це найменше, що ми можемо зробити для наших захисників”, – каже в.о.директора Хустської публічної бібліотеки Ірина Малиновська.


Доєднатися до групи з плетіння сіток може будь-хто, оскільки допомога потрібна завжди.
У єдності – наша сила. І корисна справа кожного, навіть у тилу, наближає перемогу.
Богдана КЛЕКНЕР.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *